Obec Zákamenné
ObecZákamenné

Milión stromov pre Slovensko.

Milión stromov pre Slovensko. 1

Milión stromov pre Slovensko.

Jedná sa o celonárodný projekt Milión stromov pre Slovensko, ktorý vznikol v spolupráci s občianskym združením Moje Slovensko, Lesov Slovenskej republiky a agentúrou PEFC. V jarnej etape rozpisu výsadieb je výsadbe v Zákamennom vyhradený termín 14.5. sobota, kedy budeme spolu s dobrovoľníkmi a kolegami z Lesov SR vysádzať v lese nové stromy pre zelenšie a zdravšie Slovensko. Na výsadbe je minimálny počet dobrovoľníkov 15 a maximálny počet 35 ľudí. Boli by sme veľmi radi a vďační, ak by sa nám spoločne podarilo tento počet dobrovoľníkov vyzbierať. Naša dobrovoľnícka akcia je vhodná aj pre rodinky s deťmi. Výsadba začne v sobotu o 9:00 a potrvá do 15:00.

Prihlásiť sa môžete na webovej stránke www.mojles.sk, alebo na telefónnom čísle 0910303796

Dátum vloženia: 9. 5. 2022 15:34
Dátum poslednej aktualizácie: 9. 5. 2022 15:35
Autor: Správca Webu