Menu
Obec Zákamenné
ObecZákamenné

"Trénujeme s radosťou"

"Trénujeme s radosťou"

V obci Zákamenné sa šport teší veľkej obľube o čom svedčí aj narastajúci záujem detí a mládeže o rôzne druhy športov. Najviac detí a mládeže reprezentuje obec vo futbale, floorbale a stolnom tenise. Dresy, ktoré majú naši hráči sa častým používaním a praním rýchlo opotrebujú.

Športové dresy využívajú okrem družstiev futbalistov aj družstvá florbalistov a stolnotenisoví hráči. Dresy sú neustále v obehu, neustálym praním a sušením sa opotrebúvajú. Keďže dresy používajú okrem futbalistov aj iné športové tímy – florbalisti a stolnotenisoví hráči, je niekedy problém zladiť vypranie a vysušenie dresov, aby mali všetky družstvá športový dres. Našim športovcom chýbalo okrem dresov aj materiálne vybavenie pozostávajúce zo základných prvkov, ktoré sú potrebné pre pravidelný tréning: futbalistom chýbali lopty, florbalistom hokejky a loptičky a hráčom stolného tenisu stolnotenisové stoly a rakety.

Z dotácie sme zakúpili športovú výbavu pre našich športovcov / dresy/ a tiež materiálno technické vybavenie pre športovcov, ktoré im uľahčí a zatraktívni tréning.

Hlavným cieľom projektu „Trénujeme s radosťou“ bolo zabezpečenie a zlepšenie športovej výbavy pre hráčov prípravky, starších a mladších žiakov, dorastu a mužstva a zabezpečenie materiálno technického vybavenia potrebného na tréning pre futbalové, florbalové a stolnotenisové družstvá v obci Zákamenné.

Čiastkovým cieľom tohto projektu bolo zatraktívniť tréning pre jednotlivé kategórie športových družstiev v našej obci a zároveň nákupom športovej výbavy umožniť pravidelnú pohybovú aktivitu s cieľom rozvíjať a utužovať športové návyky.

Na nákup športovej výbavy Úrad vlády SR finančne prispel sumou 4500,00 €.

Realizované s finančnou podporou Úradu vlády Slovenskej republiky – program „Podpora rozvoja športu na rok 2018“.

Dátum vloženia: 8. 1. 2019 11:41
Dátum poslednej aktualizácie: 21. 3. 2022 11:44
Autor: admin prevod

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia Zákamenné

Facebook

Facebook

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Osobný údaj

Osobný údaj

Organizácie a spolky v obci