Vážení občania, z dôvodu dlhodobého sucha a vysokého odberu vody z vodojemov, Vás žiadame o šetrné zaobchádzanie s vodou.
Žiadame Vás, aby ste si pitnou vodou nenapúšťali bazény, vlastné studne, neumývali autá, chodníky.
Taktiež Vás žiadame, aby ste si skontrolovali vodovodné šachty a ich okolie a prípadnú poruchu nahlásili na obecnom úrade.