Hlásenia obecného rozhlasu - Hlásenie obecného rozhlasu 9. 4. 2024

Hlásenie obecného rozhlasu 9. 4. 2024 1

Firma JUKKA

Firma JUKKA bude predávať v sobota 13. apríla 2024 v čase od 13:45 - 14:30 hod. na Námestí J. Vojtaššáka nasledujúce stromčeky k výsadbe:
jablone i stĺpovité, marhule, broskyne, slivky rezistentné i stĺpovité, japonské slivky (blumy), slivko-marhule, ringloty, duranzie, čerešne, višne kríkové, čerešňo-višne, mandle, duly, moruše, vŕby previsnuté aj kríkové, liesky kríkové, mrazu odolný figovník, ziziphus jujuba, orech štepený, kríkové a stromčekové rezistentné egreše a ríbezle, josty kríkové, maliny červené, černice, malino-černice, malino-jahody, jahody aj stále plodiace, rakytník rešetliakový, stolové viniče bezsemenné i rezistentné, kanadské, indiánske a čukotské čučoriedky(zemolez), ruže stromčekové, kríkové a popínavé, kľukva, samoopelivé kiwi a veľkoplodé kiwi,  aróma kríčková, rododendrony, azalky, ibištek 3-farebný, magnólie, hortenzie, čilimník a iné.
Viacej informácií nájdete na letákoch vo vašich poštových schránkach.

Dátum vloženia: 9. 4. 2024 14:56
Dátum poslednej aktualizácie: 10. 4. 2024 7:28