Aktuality - S knihou je svet lepší.

Fond na podporu umenia

Obecná knižnica sa opäť môže pochváliť novými knihami

S knihou je svet lepší.

Obecná knižnica sa opäť môže pochváliť novými knihami. Knihy sa zakúpili pomocou FONDU NA PODPORU UMENIA.

FOND NA PODUPORU UMENIA  nám poskytol sumu 1 300 eur. Taktiež aj obec prispela na nákup nových kníh. Knižničný fond sa rozšíril o 154 nových kníh. Knihy sú zapísané v prírastkovom zozname obecnej knižnice v Zákamennom a sú k dispozícii všetkým čitateľom.

Deti sa môžu tešiť na knihy od svojich obľúbených detských spisovateľov ako je Ján Uličiansky , Gabriela Futová, Roald Dahl, Andrea Gregušová. Dospelí čitatelia sa potešia knihám od spisovateľov ako je Joe Nesbo, Juraj Červenák, Miroslava Varáčková, Michaela Zamari, Jojo Moyes, Francine Riversová.

Veríme, že každý čitateľ si nájde tú svoju knihu a strávi pri nej dlhé zimné večery.

Knihy pre našu obec zabezpečilo oravské internetové kníhkupectvo AURAKNIHY zo Zákamenného.

Fond na podporu umenia

S knihou je svet lepší.docx

Typ súboru: DOCX dokument, Velkosť: 14,99 kB
Dátum vloženia: 27. 10. 2022 9:20