Aktuality - Národný projekt Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny s názvom „Bezplatné dlhové poradenstvo“

Poradenstvo

Dávame Vám do pozornosti novovzniknutý Národný projekt Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny s názvom „Bezplatné dlhové poradenstvo“.

Dávame Vám do pozornosti novovzniknutý Národný projekt Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny s názvom „Bezplatné dlhové poradenstvo“. Bezplatná dlhová poradňa sídli v meste Námestovo v budove OC KLINEC na 6.poschodí. Je k dispozícii dlžníkom (prebiehajúce exekúcie, dlžníkom inkasných agentúr, dlžníkom zdravotných poisťovní,...) zároveň slúži aj ako prevencia voči dlhom.
V poradni je pre každého klienta k dispozícii bezplatne (pri všetkých úkonoch) právnik, ekonóm a psychológ. Ak aj vo svojom okolí poznáte dlžníkov, ktorí majú zrážky zo mzdy, dlhy, prípadne iné finančné problémy, neváhajte im poskytnúť kontakt na tento projekt. Email: eva.slancova@upsvr.gov.sk, Mobil: 0907 778 430.
Pre viac informácií môžete navštíviť stránku www.pomahamedlznikom.sk .

Poradenstvo

Dátum vloženia: 28. 2. 2023 8:59