späť

07.03.2019 Rodinný batôžkový ples 2019

Ples je jedinečný tým, že nie je určený pre páry, ale pre rodiny s deťmi. Motto tohtoročného plesu znelo „Hráme spolu“. Ako uviedli vo svojom príhovore p. Janka Sumihorová a p. kaplán, Ján Mahút,  „v rodine je tímová spolupráca veľmi dôležitá“. Motto „hráme spolu“ vyjadruje myšlienku, že ako rodina si vieme vzájomne pomôcť, podoprieť sa ako spoluhráči, no i zabaviť sa, zdieľať spoločné záujmy a prosto byť spolu.

Aj tento rok ples naplnil svoje poslanie. Postaral sa o to, aby mohli rodičia so svojimi deťmi zažiť príjemné chvíle. Na úvod zaspievala Karolína Plaskúrová spolu s klávesovým doprovodom Anny Durčákovej pieseň s názvom Anjel. Nasledovalo vystúpenie gymnastiek na pieseň Človeče nehnevaj sa a v závere vystúpenia previedol svoje raperské umenie Peter Kovaľ.

O výbornú zábavu počas celého plesu sa postaral DJ Ľuboš Kútnik z Ružomberka. Svoje kulinárske schopnosti v podobe výbornej kapustnice predviedol Milan Kasan. Okrem tancovania a zábavy boli pre deti pripravené tvorivé dielne, kde si mohli precvičiť svoje zručnosti. Nechýbali ani súťaže, do ktorých sa zapojili deti aj rodičia.

Celkovo sa plesu zúčastnilo 64 rodín, čím sa vytvorilo 250 miest na sedenie. Pre každú rodinu bola pripravená tombola. Rodiny dostali hraciu kocku na inšpiráciu pre trávenie času s rodinou, spoločenskú hru a loptu. Navyše, každé dieťa dostalo aj bublifuk. Pri hraní týchto hier budú rodičia a deti ešte dlho spomínať na túto vydarenú akciu. Veľké Pán Boh zaplať patrí všetkým sponzorom, organizátorom a tým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na realizácii v poradí 6. ročníka Rodinného batôžkového plesu.

Úradna tabuľa

Obecné oznamy

Osobný údaj

Obrázok

Organizácie a spolky v obci

napiste nam podnet Pošlite nám svoje názory, podnety a pripomienky
Napísať podnet