späť

27.01.2020 Mobilná aplikácia ZÁKAMENNÉ

Chcete mat prehľad o aktuálnom dianí v našej obci? Mobilná aplikácia Zákamenné zdarma pre Váš smartfón!

Obecný úrad neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať a komunikovať s občanmi o dianí v našej obci. Našou snahou je poskytnúť informácie aj občanom, ktorí sú celý deň v práci alebo mimo bydliska a nezachytia informácie z miestneho rozhlasu alebo úradnej tabule zverejnené v pracovnom čase.
Pokiaľ máte k dispozícii mobilný telefón s operačným systémom Android alebo iOS/Apple, odteraz máte možnosť stiahnuť si zdarma z Google Play (Obchod Play) alebo App Store aplikáciu ‘Zákamenné’. Vďaka PUSH notifikáciám Vám neujde žiadna dôležitá informácia, alebo správa o dianí v našej obci.
Inštalácia aplikácie je veľmi rýchla (aplikácia má iba 2 MB) a jednoduchá, nevyžaduje žiadne prihlasovanie alebo registráciu. Pri vyhľadávaní aplikácie v Google Play alebo App Store stačí zadať kľúčové slovo ‘Zákamenné’. Snahou autorov bolo vytvoriť ľahko ovládateľnú a prehľadnú aplikáciu pre všetky vekové kategórie občanov.
 

Hlavné funkcie aplikácie:
• Automatické okamžité upozornenie na novú správu priamo na Vaše mobilné zariadenie formou vlastnej ikony (erbu obce) v lište notifikácií. Správy sa nezamiešajú medzi iné notifikácie a správy v rámci iných aplikácií.
• Kontakty na samosprávu a iné subjekty v Zákamennom.
• Odpočet dní do predmetného dňa.
• Identifikácia neprečítaných správ.
• Pokiaľ nie ste on-line, notifikácie o nových správach sa nestratia a budú doručené hneď ako sa Váš telefón pripojí na Wi-Fi alebo mobilné dáta, notifikácie a správy majú minimálnu veľkosť.

Úradna tabuľa

Obecné oznamy

Osobný údaj

Obrázok

Organizácie a spolky v obci

napiste nam podnet Pošlite nám svoje názory, podnety a pripomienky
Napísať podnet